Yeni ürün

ZHWCOMM 5 ADET FC Kadın LC Erkek metal Fiber Optik Adaptör FC-LC SM Fiber Optik adaptör Connecter Ücretsiz nakliye

999 öğeler

₺203.17

Sipariş listeme ekle

ZHWCOMM 5 ADET FC Kadın LC Erkek metal Fiber Optik Adaptör FC-LC SM Fiber Optik adaptör Connecter Ücretsiz nakliye ürün Açıklaması şartname mükemmel Tekrarlanabilirlik mükemmel Değişebilirlik düşük Ekleme Kaybı iyi Sıcaklık Karakteristik FC-LC Adaptörü Malzeme: Plastik ve metal mevcut Simplex veya dubleks FC-LC kadın-erkek fiber optik adaptör opsiyonel kullanım telekom, erişim Ağı Fiber optik CATV Terminal cihazların ve Multimedya test ve Tıbbi Cihazlar Fiber optik LAN ve Erişim Ağı sanayi ve Askeri Uygulamalar 2. Pictures
3. Internation sipariş
alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. satın alma yapmadan önce gümrük ile kontrol edin. 4. Shipping ve Taşıma
ben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için mükemmel durumda size alır.
dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile.
biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz de EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP. tabii, biz müşteri isteğine uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun tarafından ödenmesi gerekmektedir müşteri.
5. Resend ve Iade aralığı:
parsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşın hizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz.
bu müşterilerin Iade nakliye ücreti ödemek için sorumluluk koşulda. ve biz iade kabul etmeyecektir uygulama ötesinde olduğunda parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls olduğunu garanti iade öğe orijinal durumuna olmalıdır.
6. Bana Ulaşın
firmamız profesyonel bir fabrikada fiber optik ekipmanları daha fazla yedi yıl eminiz, bizim ürünlerimizi tatmin edecek u.
ben herhangi bir sorunları çözmek için burada olacak, böylece her zaman benimle irtibata hoşgeldiniz. ve Ben söz veriyorum, ben 24 iş iş saatleri içinde size cevap verecektir.

  • Model Numarası: FC-LC
  • Marka Adı: ZHWCOMM
  • Lead time: Fiber Optic Adapter
  • MOQ: 5PCS
  • Fiber Type: SM(9/125) MM(50/125,62.5/125)
  • Return Loss: >45dB for SM; >35dB for MM
  • Fiber mode: Single /multimode
  • Wavelength: 850nm/1310nm/1550nm
  • Insertion loss: <0.3dB;
  • Birim Tipi: lot (5 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

Etiketler: Ucuz ZHWCOMM 5 ADET FC Kadın LC Erkek metal Fiber Optik Adaptör FC LC SM Fiber Optik adaptör Connecter Ücretsiz nakliye, Yüksek Kalite ZHWCOMM 5 ADET FC Kadın LC Erkek metal Fiber Optik Adaptör FC-LC SM Fiber Optik adaptör Connecter Ücretsiz nakliye, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

ZHWCOMM 5 ADET FC Kadın LC Erkek metal Fiber Optik Adaptör FC-LC SM Fiber Optik adaptör Connecter Ücretsiz nakliye

ZHWCOMM 5 ADET FC Kadın LC Erkek metal Fiber Optik Adaptör FC-LC SM Fiber Optik adaptör Connecter Ücretsiz nakliye

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler